KARGO GARANTİSİ: Tarafınıza kargoladığımız ürünler size ulaşana kadar garantimiz altındadır. Kargodan teslim aldığınız ürünü teslimat anında koliyi açarak kontrol ediniz. Bozulmuş ürünlerle karşılaşmanız durumunda bize bir fotoğrafını göndermeniz yeterlidir. Size yeni bir koli kuşkonmazı ücretsiz olarak derhal göndereceğiz.

2kg, 5kg veya 400gr kuşkonmazınızı Türkiye’nin her yerine MNG Kargo ile olarak ulaştırıyoruz. (Kargo bedeli: Türkiye’nin her yerine 6,50TL’dir)

Teslim Süresi: 1 Gün

Pazartesi-Perşembe günleri arasında öğlen 12’ye kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. Öğlen 12’den sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilir.

Cuma-Pazar arası verilen siparişler kargo teslimi problemi yaşanmaması için izleyen Pazartesi günü kargolanacaktır.

Sadece aynı gün tarladan kesilmiş taze ürün kargolanmaktadır.

Toptan alımlar için lütfen iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçiniz.

KUŞKONMAZI SAKLAMAK: Elinize geçen kuşkonmazı hemen tüketmeyecekseniz buzdolabının sebzelik bölümünde 10 gün kadar nemli bize kağıda sarılı olarak saklayabilirsiniz. Ancak en iyi saklama şekli kuşkonmaz demetini çiçek gibi 4cm kadar su dolu bir kabın içine koyup buzdolabında dik oturtmaktır, bu şekilde kuşkonmaz 3 hafta tazeliğini korur.

KUŞKONMAZI DONDURMAK: Dip kısımlarını ayıkladığınız kuşkonmazları kaynar suya atıp 1 dakika haşlayın, süzdüğünüz kuşkonmazları buzlu soğuk suda 2 dakika soğutun. Daha sonra buzdolabı poşetine koyup buzlukta dondurun.